ÖVRIGT / Diverse / Flygplansmodell 5191754
nr 519 1754
Flygplansmodell
SAS 50-tal, madi in Western Germany, längd: 27 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 april 2008
kl 16:41:40
100 kr
200 kr